Osalemine miniLABOR-i huviringis

Kuidas liituda miniLABOR-i huviringiga?

Lapsevanemad – Juhul kui sa soovid, et su lapsel oleks võimalus osaleda miniLABOR-i teadusseiklustel, siis on sul tegutsemiseks mitu võimalust:
Juhul kui su laps käib lasteaias, siis võid uurida oma lapse rühma õpetajalt või lasteaia õppealajuhatajalt, kas miniLABOR-i teadusseiklused juba toimuvad teie lasteaias ja kas nendega oleks võimalik liituda.
Juhul kui su laps lasteaias ei käi või kui tema lasteaias miniLABOR-i teadusseikluseid ei toimu, siis saad uurida erinevates kultuuri- või vabaajakeskustes toimuvate teadusseikluste ajakava meie tunniplaanist (lisame kodulehele sügisel, kui kindlad kokkulepped on sõlmitud).
Alati on võimalus võtta meiega otse ühendust ja piisava hulga sobivas vanuses laste olemasolul oleme nõus tulema teile sobivasse asukohta teadusseikluseid läbi viima.

Lasteaiad – Juhul kui miniLABOR-i teadusseiklused ei ole veel jõudnud Teie lasteaeda oma huviringi tutvustama ja Teile tundub, et meie teadushuviring võiks olla Teie lasteaialastele põnevaks täienduseks, siis võtke meiega ühendust ja tuleme rõõmuga oma õppekava ning tegevust tutvustama. Huviringi tunni läbiviimiseks sobib lasteaia väiksem saal või laudadega sisustatud nö klassiruum. Vajalik oleks ligipääs veele ja kraanikausile.

Ettevõtted – Juhul kui Teie soovite muuta oma ettevõtet veelgi peresõbralikumaks ja Teie ettevõttes töötab palju lapsevanemaid, kellele sooviksite motivatsioonipaketi osana pakkuda rahulolu nende laste arendamisest, siis võta meiega ühendust ja tuleme rõõmuga oma õppekava ning tegevust tutvustama.

Informatsioon huviringi registreerimise, seiklustelt puudumise ja hinnakirja kohta.

Huviringi registreerimine

miniLABOR-i huviringi peab oma lapse ette registreerima (et me oskaksime arvestada vajalike töövahendite ja materjalide hulgaga):
Registreerumiseks saada enda ja lapse täisnimi, kontakttelefon ja huviringi, milles laps osaleda soovib, toimumise koht ja kella-aeg aadressile info (at) minilabor.ee

Osalemine miniLABOR-i huviringis kommenteerimine on välja lülitatud
    Powered by Wordpress.