miniLABOR-i meeskond

Kaire Kivi – miniLABOR-i looja, juhataja ja tundide juhendaja. Kaire õpib Tallinna Ülikoolis põhikooli loodus- ja täppisteaduste eriala õpetajaks (matemaatika ja füüsika suunal). Lisaks on ta ennast täiendanud erinevate virtuaalkursuste läbimise kaudu. Tema suurimaks huviks on laste areng ja nende psühholoogiline toetamine, et nendest saaksid tulevikus tasakaalukad ning vastutustundlikud kodanikud.
Juhendajana soovib ta näidata lastele, et matemaatika ja füüsika on kõikjal meie ümber igapäevaselt. Nende ainete põhieesmärgiks ei pea olema valemite seosetu päheõppimine, vaid seoste loomine igapäevaste tegevustega, misläbi võib ka neis tundides olla väga põnev ning nende abil on võimalik muuta maailma.
Kaire on laste jaoks põnev kaaslane, kelle toetamisel on vahva avastada nii huvitavat teadusmaailma ja arutleda erinevate pähe tulevate ideede, mõtete ning küsimuste üle.
Kontakt: kaire (ät) minilabor.ee, telefon 5104226

Kadri Kaldma – miniLABOR-i looja ja aine- ning õppekava sisuline looja. Kadril on loodusteaduste magistrikraad Tallinna Tehnikaülikools tehnilise füüsika erialalt.

Kristiina Raja – miniLABOR-i juhendaja Tartus.
Kristiina on Tartu Ülikooli geenitehnoloogia magistrant. Siiski on teda alati huvitanud keemia ning ka füüsikaga on ta sinasõber olnud. Ülikooli õppima minnes köitis teda just laboritöö ning katsetamine. Kristiina eesmärgiks on leida vastused katsetamise käigus tekkivatele küsimustele. Kõige tähtsam on entusiasm ning emotsioon, mis katseid tehes tekib. See jääb alles ning tulevikus ei tundu ehk loodusteadused nii kauged ja keerulised.
Kontakt: kristiina (ät) minilabor.ee

Kristiina Kübarsepp – miniLABOR-i juhendaja Tartus.
Kontakt: kristiina.kybarsepp (ät) minilabor.ee

Heleene Lippmaa – miniLABOR-i juhendaja Tallinnas.
Kontakt: heleene (ät) minilabor.ee

Sili Nõmme – miniLABOR-i juhendaja Sauel.
Kontakt: sirli (ät) minilabor.ee

 

 

miniLABOR-i meeskond kommenteerimine on välja lülitatud
    Powered by Wordpress.