Otsime juhendajaid

Uue õppeaasta 2016/17 eel oleme taaskord positiivsete ja rõõmsameelsete teadushuviliste juhendajate otsinguil. Alates sellest sügisest soovime avada veelgi uusi huviringe erinevates Tallinna lasteaedades ja ka Keila Hiirekese Perekeskuses ning selleks vajaksime abikäsi loovate ja abivalmite juhendajate näol.

Sa oled meie meeskonda väga oodatud kui armastad ja naudid lastega koos tegutsemist ning nende arendamist. Loodus- ja täppisteadused panevad su silmad särama ja sa oled nendega sina peal. Sul on kõrge empaatiavõime, sa oled loov ning sa hoolid meid ümbritsevast looduskeskkonnast.

Omalt poolt pakume vahvaid kogemusi lastega koos loodust uurides ja avastades. Põhjalike juhendite abil saavad looduse avastamisega kõik hakkama ja koduste vahenditega on väga lõbus uurida meid ümbritsevaid loodusseadusi, mis mõjutavad meie igapäevaelu kogu aeg.

Kandideeri kohe, konkurss käib kuniks õiged juhendajad on leitud. Kandideerimiseks saada palun meile oma CV ja väike kaaskiri, miks just sina sobiksid miniLABORi juhendajaks, aadressile kaire@minilabor.ee. Lisainfo saamiseks uuri meie kodulehte või Facebooki lehekülge (pildid ja kirjeldused tundides tehtavatest katsetest).

Otsime juhendajaid kommenteerimine on välja lülitatud
    Powered by Wordpress.